Leges Hukuk Bürosu

ÇALIŞMA PRENSİPLERİMİZ

1. Sadece uzmanlık alanımıza giren konularda çalışıyoruz.

Uzmanlık Alanları

Leges Hukuk Bürosu, çalışma ve uzmanlık alanlarını net bir şekilde belirlemiş olup sadece bu alanlarda avukatlık hizmet vermektedir. Hukuk bürosu olarak, uzmanlık alanımıza girmeyen hukuki konularda hukuk desteği sağlamamaktayız.  Uzmanlık alanlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz

UZMANLIK ALANLARIMIZ

2. Müvekkil gizliliği öncelikli çalışma ilkemizdir.

Müvekkil Gizliliği

Avukatlık mesleğinin doğduğu ilk zamanlardan bugüne kadar en temel ve en öncelikli meslek ilkesi kuşkusuz müvekkil gizliliğidir. Müvekkillerimizin bizimle paylaşacağı her türlü bilgi, belge ve kişiler veri meslek sırrı olarak kesin şekilde korunmaktadır. Gizlilik ilke ve politikalarımız hakkında detaylı bilgiye aşağıdaki bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

GİZLİLİK POLİTİKASI

3. Meslek ilke ve kurallarına sonuna kadar bağlıyız.

Avukatlık Etiği

Leges Hukuk Bürosu avukatları, Türkiye Barolar Birliği meslek ilke ve kurallarına uymayı ilke edinmiştir. Avukatlık ilkelerinin temelini oluşturan bu kuralları tüm mesleki faaliyetlerimizde göz önünde bulundurduğumuz temel ilkelerdir. Avukatlık meslek kuralları ile ilgili bilgilere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

MESLEK KURALLARI